UŠKÁ

Autorská hračka – háčkované hryzadielko v tvare líšky, macka alebo myšky na veľkom krúžku s priemerom 8cm.

Zvieratko je uháčkované zo 100% bavlnenej priadze certifikovanej pre deti do 3 rokov na krúžku zo surového dreva bez úpravy od európskeho výrobcu hračiek, vyrobenom v súlade s normami EÚ. Cena 10,50€

HRYZADIELKA S KLIPOM

si môžete vybrať zo skladových zásob, alebo vám uháčkujem na objednávku podľa vašich predstáv. Z korálok obháčkovaných tenkými alebo hrubšími priadzami dostupnými v desiatkach farieb. Ukončené obháčkovaným, alebo neobháčkovaným krúžkom, vtáčikom, rybkou, kvietkom alebo srdiečkom.

Hryzadielka vyrábam z prírodných drevených korálok českej výroby obháčkovaných kvalitnou 100% bavlnenou priadzou certifikovanou pre deti do 3 rokov. Hviezdičky, srdiečka, kvietky, väčšie rybky a krúžky sú od európskeho výrobcu hračiek, vyrobené zo surového dreva v súlade s normami EÚ. Vtáčiky, menšie rybky a mačičky sú ručne vyrobené slovenským stolárom zo slovenského lipového dreva v luxusnej úprave z domáceho včelieho vosku a bio olivového oleja. Všetky hryzadielka navliekam na saténovú stužku s OekoTex certifikátom a sú zavesené na bielom klipe z potravinárskeho silikónu priamo od výrobcu so všetkými potrebnými certifikátmi pre použitie pre deti do 3 rokov.

HRKÁLKY

Autorská hračka – hrkálka je dostupná v 5 farbách a tiež sa skvele hryzká.

Drevený základ je od európskeho výrobcu hračiek, vyrobený z tvrdého surového dreva v súlade s normami EÚ, priadza je kvalitná 100% bavlna s OekoTex certifikátom. Cena 14€

OBHÁČKOVANÉ KRÚŽKY

Prírodné hryzadielka pre detičky, ktoré omínajú rastúce zúbky. Drevené krúžky s priemerom 6 cm sú od európskeho výrobcu hračiek, vyrobené zo surového dreva v súlade s normami EÚ. Priadza je kvalitná 100% bavlna s OekoTex certifikátom dostupná v mnohých veselých farbách. Po ušpinení jednoducho umyjete v mydlovej vode a dôkladne vyplákate alebo operiete v práčke na 30 – 40st (odporúčam prať vo vrecúšku na jemnú bielizeň alebo ponožke)
Cena: 3,90€

STAROSTLIVOSŤ O DREVENÉ KOMPONENTY

Základom náhrdelníkov a hryzadielok sú kvalitné české korálky, krúžky a tvary od európskeho výrobcu hračiek. Je na ne použité tvrdé drevo, surové, ničím neošetrené, iba dôkladne do hladka obrúsené. 

Drevo je prírodný materiál a pri používaní stále pracuje. Po namočení do vody jeho povrch jemne zdrsnie. Používaním opäť získa hladkosť. Nie je vhodné dlhodobo ho máčať vo vode, preto odporúčam umývať hryzadielka, drevené hrkálky a náhrdelníky ručne. Po umytí utrieť a nechať voľne vysušiť. Ak sú veľmi znečistené, je možné hryzadielka a náhrdelníky oprať aj v práčke vo vrecku na bielizeň.

Väčšie drevené tvary na hryzadielkach robím zvesiteľné, tie v práčke neperte. Ak sú znečistené, umyte ich, utrite a nechajte voľne vysušiť. Väčšie krúžky, drevené hrkálky rovnako odporúčam umývať iba ručne.

Časť drevených tvarov si nechávam vyrábať na Slovensku z lipového dreva. Tieto sú ošetrené zmesou domáceho včelieho vosku a bio olivového oleja. Takto ošetrený povrch je odolnejší, no tiež je potrebné umývať ich ručne.

V prípade akéhokoľvek opotrebenia ľahko vrátite drevu bezchybnú formu obrúsením jemným brúsnym papierom.

AKTUÁLNE DOSTUPNÉ VÝROBKY – Ak máte záujem o moje výrobky, tu nájdete ponuku všetkých, ktoré sú skladom. Po odoslaní formulára vás budem kontaktovať e-mailom. Pre výrobu modelov, ktoré aktuálne nie sú skladom alebo podľa individuálnych požiadaviek (momentálne vyrábam do 2 týždňov) ma prosím kontaktujte e-mailom alebo správou na mojej FB stránke, kde dohodneme všetky detaily.
RECENZIE – niekoľko desiatok recenzií si prečítate tu:

Dakujem velmi pekne za balicek, komunikacia bola super 🙂 maly este nema ani 5m a uz mu idu zuby, takze poctivo zuzle obe hryzatka 🙂 Veronika

Dakujeme velmi pekne za hryzatko na klipe 🙂 ma velky uspech! Ps.mile a originalne balenie. 😉 Michaela

Precízna, nádherná práca, výborná komunikácia a rýchlosť dodania, veľká spokojnosť maminky aj bábätka 🙂 Andrea