Hrkálka ružová
HRYZADIELKA

si môžete vybrať zo skladových zásob, alebo vám uháčkujem na objednávku podľa vašich predstáv. Z korálok obháčkovaných tenkými alebo hrubšími priadzami dostupnými v desiatkach farieb. Ukončené obháčkovaným, alebo neobháčkovaným krúžkom, vtáčikom, rybkou, kvietkom alebo srdiečkom.

Hryzadielka vyrábam z prírodných drevených korálok českej výroby obháčkovaných kvalitnou 100% bavlnenou priadzou, hrubšia má certifikát OekoTex. Hviezdičky, srdiečka, kvietky a krúžky sú od európskeho výrobcu hračiek, vyrobené zo surového dreva v súlade s normami EÚ. Vtáčiky, menšie rybky a mačičky sú ručne vyrobené slovenským stolárom zo slovenského lipového dreva v luxusnej úprave z domáceho včelieho vosku a bio olivového oleja. Všetky hryzadielka navliekam na saténovú stužku s OekoTex certifikátom a sú zavesené na bielom drevenom klipe.

HRKÁLKY

sú dostupné v 5 farbách a tiež sa skvele hryzkajú.

Drevené časti sú od európskeho výrobcu hračiek, vyrobené zo surového dreva v súlade s normami EÚ, priadza je kvalitná 100% bavlna s OekoTex certifikátom. Cena 13€

OBHÁČKOVANÉ KRÚŽKY
Hryzadielka - obháčkované krúžky

Hryzadielka – obháčkované krúžky

Prírodné hryzadielka pre detičky, ktoré omínajú rastúce zúbky. Drevené krúžky s priemerom 6 cm sú od európskeho výrobcu hračiek, vyrobené zo surového dreva v súlade s normami EÚ. Priadza je kvalitná 100% bavlna s OekoTex certifikátom dostupná v mnohých veselých farbách. Hryzadielko môžete aj navlhčiť a nechať vychladiť v chladničke, aby bábätku poskytlo úľavu od bolesti. Po ušpinení jednoducho umyjete v mydlovej vode a dôkladne vyplákate alebo operiete v práčke na 30 – 40st (odporúčam prať vo vrecúšku na jemnú bielizeň alebo ponožke)
Cena: 3,90€

AKTUÁLNE DOSTUPNÉ VÝROBKY – Ak máte záujem o moje výrobky, môžete si vybrať z nasledujúcej ponuky. Po odoslaní formulára vás budem kontaktovať e-mailom. Pre výrobu podľa individuálnych požiadaviek ma kontaktujte e-mailom alebo správou na mojej FB stránke, kde dohodneme všetky detaily.
RECENZIE – niekoľko desiatok recenzií si prečítate tu:

Dakujem velmi pekne za balicek, komunikacia bola super 🙂 maly este nema ani 5m a uz mu idu zuby, takze poctivo zuzle obe hryzatka 🙂 Veronika

Dakujeme velmi pekne za hryzatko na klipe 🙂 ma velky uspech! Ps.mile a originalne balenie. 😉 Michaela

Precízna, nádherná práca, výborná komunikácia a rýchlosť dodania, veľká spokojnosť maminky aj bábätka 🙂 Andrea