Vítam Vás v galérii mojich výrobkov!

Tvorím najmä pre mamičky, ktoré sa rady parádia a detičky, ktoré sa rady hrajú. Špeciálne tvorím pre tie, ktoré (sa) dojčia a ktoré (sa) nosia. Na stránke vidíte portfólio mojich výrobkov. Aktuálne modely aj s cenami a dostupnosťou nájdete tiež v albumoch na mojej FB stránke.

Ak máte záujem o moje výrobky, tu nájdete ponuku všetkých, ktoré sú skladom: AKTUÁLNE DOSTUPNÉ VÝROBKYPo odoslaní formulára vás budem kontaktovať e-mailom. Pre výrobu modelov, ktoré aktuálne nie sú skladom alebo podľa individuálnych požiadaviek (momentálne vyrábam do 2 týždňov) ma prosím kontaktujte e-mailom na lanatvori(@)gmail.com alebo mi napíšte správu cez facebook a dohodneme všetky detaily.

Ak hľadáte darček a chcete nechať výber na obdarovanom, k dispozícii sú aj darčekové poukážky v hodnote 10€ alebo 15€ s platnosťou 1 rok.

Pri výrobe používam výhradne najkvalitnejšie komponenty, pretože som presvedčená, že na nich veľmi záleží. Už tretí rok pre vás a vašich malých hryzúňov vyhľadávam doma i v zahraničí to najlepšie. Keďže moje výrobky dávajú do pusiniek aj najmenšie detičky, NEnájdete u mňa drevené hryzadielka z aliexpresu, bižutérne, či záclonové krúžky, ani nekvalitné korálky z mäkkého dreva, ktoré sa ľahko štiepia. Nepovažujem ich za dostatočne bezpečné.

PRIADZE – Doplnky na slintáčikoch, šitých hračkách, hrkálky a väčšinu hryzadielok háčkujem z hrubšej, náhrdelníky, náramky, náušnice a hryzadielka do setov k nim z elegantnej tenkej 100% bavlnenej priadze. Používam 2 druhy hrubšej i tenšej priadze, jedna je certifikovaná pre deti do 3 rokov, druhá má OekoTex certifikát. Priadza je mercerovaná, je teda veľmi pevná, odolná, nežmolkuje sa, nechlpatie a je hodvábne lesklá. Obe sú stálofarebné aj pri vysokých teplotách.

KORÁLKY – Používam surové drevené korálky najvyššej kvality vyrobené v ČR z tvrdého dreva. Dohladka obrúsené, nemorené, nelakované, nefarbené. S úzkym prievlakom, takže korálka je naozaj guľatá.

KRÚŽKY – Drevené krúžky odoberám priamo od európskeho výrobcu hračiek. Sú z tvrdého surového dreva, iba dohladka vybrúsené, vyrobené v súlade s normami EÚ. Priemer 6 cm (na hryzadielkach z kolekcie Ušká 8cm). Nikdy nepoužívam záclonové, ani bižutérne krúžky.

HRYZADIELKA – Časť hryzadielkok odoberám od európskeho výrobcu hračiek. Sú z tvrdého surového dreva, iba dohladka vybrúsené, vyrobené v súlade s normami EÚ. Časť si nechávam vyrábať na Slovensku z lipového dreva ošetreného domácim včelím voskom a bio olivovým olejom.

KOMPONENTY – Náušnicové komponenty sú z chirurgickej ocele. Vybrať si môžete klasický afroháčik (dodávam aj so zarážkou) alebo zapínací háčik. Náramky navliekam na elastický vlasec.

LÁTKY – Hračky a slintáčiky na ergonomické nosiče šijem z kvalitných bavlnených látok v prémiovej kvalite, BIO kvalite alebo s Oeko Tex certifikátom. Jemnučká “plyšová” látka na žužláčikoch je buď kvalitná minky, alebo prírodný bambusový aksamit. Vnútorná strana slintáčikov je z extra savého a prirodzene antibakteriálneho bambusového froté certifikovaného pre deti do 3 rokov.

STAROSTLIVOSŤ O DREVENÉ KOMPONENTY

Základom náhrdelníkov a hryzadielok sú kvalitné české korálky, krúžky a tvary od európskeho výrobcu hračiek. Je na ne použité tvrdé drevo, surové, ničím neošetrené, iba dôkladne do hladka obrúsené.

Drevo je prírodný materiál a pri používaní stále pracuje. Po namočení do vody jeho povrch jemne zdrsnie. Používaním opäť získa hladkosť. Nie je vhodné dlhodobo ho máčať vo vode, preto odporúčam umývať hryzadielka, drevené hrkálky a náhrdelníky ručne. Po umytí utrieť a nechať voľne vysušiť. Ak sú veľmi znečistené, je možné hryzadielka a náhrdelníky oprať aj v práčke vo vrecku na bielizeň.

Väčšie drevené tvary na hryzadielkach robím zvesiteľné, tie v práčke neperte. Ak sú znečistené, umyte ich, utrite a nechajte voľne vysušiť. Väčšie krúžky, drevené hrkálky rovnako odporúčam umývať iba ručne.

Časť drevených tvarov si nechávam vyrábať na Slovensku z lipového dreva. Tieto sú ošetrené zmesou domáceho včelieho vosku a bio olivového oleja. Takto ošetrený povrch je odolnejší, no tiež je potrebné umývať ich ručne.

V prípade akéhokoľvek opotrebenia ľahko vrátite drevu bezchybnú formu obrúsením jemným brúsnym papierom.

Krásny deň!
Lana