V kolekcii ZERO WASTE výrobkov z dielne Lana nájdete farebné ľanové vrecká na chlieb, nákupné vrecká na ovocie a zeleninu z biobavlny aj ľahučkej záclonoviny, odličovacie tampóny a vložky do podprsenky pre dojčiace mamičky.

ĽANOVÉ VRECKÁ NA CHLIEB

Vrecká na kváskový chlieb z ľanového plátna s certifikátom OKO-TEX STANDARD 100 CLASS I., predprané. Veľkosť 48x30cm, prípadne o pár cm viac 🙂 Dostupné vo farbách: škoricová, prírodná, okrová, hnedá, mentolová, ružová, biela.

Cena 9€

ODLIČOVACIE TAMPÓNY

Mäkučké tampóny z jemného bambusovo-biobavlneného froté a bambusového aksamitu, obe látky s najvyššou certifikáciou pre deti do 3 rokov. Bambus je prirodzene antibakteriálny. Froté má jemnú štruktúru ideálnu aj na mokré odličovanie (voda + čistiaci gél), aksamit je hladký a zamatovo jemný. Priemer tampónu je 8cm. Tampóny sú dostupné v 3 farebných verziách –
obojstranne prírodná biela, kombinácia prírodne biele froté s ružovým aksamitom a kombinácia prírodne biele froté s mentolovým aksamitom. Novinkou ku klasickým tampónom sú obojstranne zamatové prírodne biele EXTRA JEMNÉ.

Cena: 8,90€ za sadu 7 tampónov v sieťke z biobavlny / samostatne 1€/ks

VLOŽKY DO PODPRSENKY – NEPREMOKAVÉ, TVAROVANÉ

Trojvrstvové prateľné vložky do podprsenky pre dojčiace mamičky. Nepremokavá, no priedušná vrstva z bambusového froté s pul záterom, vnútri extra absorbčný konopný flís a na styku s pokožkou zamatovo jemný a prirodzene antibakteriálny bambusový aksamit. Jemne vytvarované. Priemer 10,5cm.

Cena 3,60€ / pár

Vložky do podprsenky – cena 3,60€/pár

VRECKO Z BIOBAVLNENEJ SIEŤOVINY

Vrecko na nákup, prenášanie i skladovanie ovocia a zeleniny. Biobavlna nezaťažuje životné prostredie pri pestovaní, spracovaní, ani keď doslúži – jednoducho ju môžete kompostovať. Jej nevýhodou je hmotnosť – veľké vrecko váži cca 60g, preto je vhodné na nákup na trhu a všade tam, kde si môžete tovar navážiť pred zabalením.

Cena 3,50€

Biobavlnené nákupné vrecko – cena 3,50€

NÁKUPNĚ VRECKÁ – SADA

Vrecká na nákup z ľahkej záclonoviny so stužkou na zaťahovanie. Sada 2 veľkých cca 28x35cm a 1 malého vrecka. Vzor záclonoviny sa líši podľa aktuálnych skladových zásob.

Cena 4€

Záclonové vrecká na nákup – sada 2 veľkých a 1 malého – cena 4€