Milé šikuľky,

mám obrovskú radosť, že vás prostredníctvom tejto stránky môžem  pozvať do môjho kreatívneho sveta. Hoci najviac tvorím háčikom a ihlou, nikdy neodolám príležitosti vyskúšať si rôzne iné zaujímavé techniky. A tak som sa jedného dňa rozhodla, že celý rok venujem svojej vášni pre ručne vyrábané predmety. Celý rok som každú voľnú chvíľku háčkovala, plietla, šila, vyšívala, maľovala, tvorila z množstva rôznorodých materiálov, up- a re-cyklovala, jednoducho dosýta som sa vybláznila. Pinterest, google a youtube boli mojimi každodennými spoločníkmi. Zlikvidovala som množstvo nepodarkov, preštudovala desiatky postupov, vypárala stovky stehov, no stálo to za to! A aby som z toho všetkého nemala radosť a osoh len ja sama a tí, ktorým moje výrobky slúžia, všetko som nafotila a spísala do podrobných návodov, ktoré vám teraz prinášam. Projekt som nazvala 52-týždňová tvorivá výzva. Keďže mal veľký úspech, priebežne doňho pridávam ďalšie návody. Už nie v takej intenzite, výzva mi dala naozaj zabrať 😉 No keďže tvorenie je pre mňa rovnako dôležité ako dýchanie, podchvíľou u nás doma niečo nové vznikne.

Vyrobte si užitočné doplnky, drobné darčeky, potešte seba i svojich blízkych, zabavte sa a naučte sa niečo nové. Všetky moje návody sú popísané do najmenších detailov, plné fotografíí a tipov, aby vás nič nezaskočilo a tvorenie vám prinieslo veľa radosti z úspechu.

Tvorte, komentujte, zdieľajte! Podeľte sa so mnou o svoje krásne výtvory, píšte mi, ako sa vám darilo! Teším sa na všetky vaše komentáre pod návodmi, na každú spätnú väzbu.

Lana

Veľkonočné tvorenie

Vianočné tvorenie

Zero waste – bezodpadové a recyklované

Pre deti

Maškrty

Rôzne

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *