Prajem Vám krásne jesenné dni! Hoci stromy sa ešte len farbia do jesennej palety a na prechádzkach zbierame šípky a gaštany, Vianoce už na nás vykúkajú zo všetkých strán. Viem, že aj mnohé z vás už rozmýšľajú, čím potešíte svojich blízkych. Sama som už myšlienkami v predvianočnom období, chystám pre vás výrobky, návody a inšpirácie, ale aj darčeky, ktoré som tento rok vymyslela ako poďakovanie za vaše objednávky.

Ako prvé vám s radosťou predstavujem tohtoročné darčekové KRABIČKY K NARODENIU BÁBATKA a zároveň novinku, ktorá je ich súčasťou. Obsah krabičiek obmieňam vždy takto na jeseň pred vianočnou sezónou. Krabičky, aj jednotlivé výrobky v nich sú potom dostupné celý nasledujúci rok a opäť na jeseň vám ukážem nové.

Farbami tejto sezóny sú ružová a belasá. V krabičke nájdete uterák s kapuckou, žužláčik – senzorickú hračku vhodnú už pre najmenšie bábätká a úplnú novinku – šikovnú prebaľovaciu podložku.

  • Uterák s kapuckou oproti minulému roku narástol na 90 x 90 cm. Je ušitý z mäkučkej wafflovej bavlny a olemovaný bodkovaným bavlneným plátnom. Obe látky majú najvyšší certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, CLASS I.
  • Žužláčik je senzorická hračka ušitá z dizajnovej bavlnenej látky s OekoTex certifikátom 1. kategórie (pre deti do 3 rokov) – vzor mackovia a típí a jemnej, originálnej americkej minky. Doplnený je farebnými stužkami s OekoTex certifikátom a krúžkom zo surového dreva od európskeho výrobcu hračiek, vyrobeným v súlade s normami EÚ.
  • Praktická prebaľovacia podložka ná rozmer 50 x 70 cm. Dotyková strana je z rovnakej bavlnenej waffloviny ako uterák, spodná strana je prírodne biela látka s hydrofóbnou úpravou.

NOVINKA V PONUKE

Nepremokavá prebaľovacia podložka

Výrobky sú zabalené do papierovej krabice v prírodne hnedej farbe a previazané stuhou zodpovedajúcej farby. V predvianočnom období vám rada previažem krabičky aj zlatou, striebornou alebo bordovou stuhou. Ak máte požiadavku na konkrétnu farbu stuhy, napíšte mi ju prosím do poznámky k objednávke.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *