Horúce počasie láka k vode, otvorili kúpaliská a rozbiehajú sa aj dovolenky. Verím, že plavky už máte pripravené a ja vám ponúkam ešte ďalšie skvelé kúsky do letnej výbavy.

Ľahučké, vzdušné plážové pončá z bavlneného mušelínu pre celú rodinu – už nielen detské a dámske, ale najnovšie aj pánske. Ponuka je tento rok široká – pončá si môžete vybrať až v 12 farbách, novinkou je nádherný sýty vínový, modrý a tmavosivý mušelín. 

Pončá sú ideálne na nosenie kedykoľvek pomedzi kúpanie, na hranie pri vode, poludňajší oddych, do plážového bufetu, ale aj do aquaparku, na kúpalisko, plaváreň alebo na plavecký výcvik. Z vašich správ viem, že ich rovnako ako my doma, nosíte jednoducho komplet celú dovolenku, celé leto k vode a deti aj na balkón k nafukovaciemu bazéniku 🙂

Pončá super sedia a zakryjú celé telo napríklad aj keď chcete nechať vyschnúť plavky.

Dievčatá a ženy si k pončám môžu zladiť aj mušelínové scrunchie gumičky, ktoré neťahajú a netrhajú letom namáhané vlasy.

Pre najmenšie bábätká nájdete v mojej ponuke veľké mušelínové osušky s univerzálnym využitím – ako uterák, prikrývku, podložku, zatienenie proti slnku,…

Super praktickým kúskom sú aj nepremokavé vrecká na plavky. Šijem ich z kvalitnej polyesterovej látky s hydrofóbnou úpravou. Veľké sú tak akurát, zmestíte do nich štvoro plaviek vrátane pánskych šortiek, menších detských a bikín aj viac.

V tejto sezóne majú vrecká nové farby – tmavomodrú, sýtu žltú a tmavú fialovoružovú. Zmenou prešlo aj zatváranie – vrecká majú zips a šikovné uško na prenášanie.

V ponuke zostalo ešte aj zopár kúskov z minuloročnej sezóny, ktoré sa zaťahujú šnúrkou s plastovou brzdičkou v staroružovej, olivovej a smotanovej farbe.

Verím, že si vyberiete a zažijete krásne a pohodové leto.

Lana

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *