ZERO WASTE kolekcia si hneď po zverejnení našla cestu do vašich domácností. Obrovské ĎAKUJEM za každú vašu objednávku, ktorá je zároveň záväzkom pre mňa, aby výrobky neustále zrkadlili vaše potreby. Dnes vám predstavujem rozšírenú ponuku odličovacích tampónov. Môžete si ich objednať v 2 verziách:

  1. KLASICKÉ – mäkučké tampóny z jemného bambusovo-biobavlneného froté a bambusového aksamitu, obe látky s najvyššou certifikáciou pre deti do 3 rokov. Bambus je prirodzene antibakteriálny. Froté má jemnú štruktúru ideálnu aj na mokré odličovanie (voda + čistiaci gél). Pleť prekrví a jemne odstráni odumreté bunky. Aksamit je hladký a zamatovo jemný, ideálny na odličovanie očí, očného okolia a veľmi citlivú pleť. Hodí sa aj na čistenie pleti pleťovou vodou. Klasické tampóny sú dostupné v 3 farebných verziách: obojstranne prírodná biela, kombinácia prírodne biele froté s ružovým aksamitom a kombinácia prírodne biele froté s mentolovým aksamitom.
  2. EXTRA JEMNÉ – mäkučké tampóny ušité z oboch strán z bambusového aksamitu, certifikovaného pre deti do 3 rokov. Bambus je prirodzene antibakteriálny a zamatovo jemný. Tampóny sú ideálne na čistenie pleti pleťovou vodou, odličovanie očí a očného okolia. Absorbuje menej tekutiny ako froté. Extra jemné tampóny šijem z prírodne bieleho aksamitu.

Tampóny môžete prať v práčke na 60°C aj sušiť v sušičke. Odporúčam v sieťke na bielizeň najmä v prípade spredu plnenej práčky a sušičky (v týchto totiž akékoľvek drobné kúsky často skončia pod dvierkami a na filtri). Aby nasali menej pleťovej vody, môžete ich pred použitím jemne navlhčiť vodou. Priemer tampónu je 8 cm.

Tampóny si môžete objednať v akejkoľvek kombinácii v počte 7ks + vrecko z biobavlnenej sieťoviny za cenu 8,90€ alebo jednotlivo v cene 1€/ks.