Je tu. Čas blikajúcich sviečok, dobrého jedla, podmanivej vône ihličia a milých prekvapení. Čas radosti z darčekov, ktoré dostávame a možno ešte väčšej z tých, ktorými obdarujeme našich blízkych. Dala som si záležať, aby ste aj k tohtoročným Vianociam mali z čoho vyberať.

Krabičkou K NARODENIU BÁBÄTKA potešíte rodičov, ktorí sa pripravujú na príchod dieťatka, alebo ho len nedávno privítali v rodine. Nájdete v ňom uterák s kapuckou, žinku na umývanie, 5 univerzálnych utierok a hryzadielko s klipom darčekovo zabalené v papierovej krabici previazanej stuhou.

Krabička PRE ČERSTVÚ MAMIČKU myslí na pohodlie ženy pri dojčení a namiesto hryzadielka v ňom nájdete 2 páry zamatových vložiek do podprsenky. Obe krabičky sú k dispozícii v dvoch farebných prevedeniach – pre chlapčeka a pre dievčatko.

Krabička ZERO WASTE obsahuje všetko potrebné do domácnosti a je aj skvelým univerzálnym darčekom. Je prakticky vyskladaná zo setu dvoch ľanových nákupných vreciek, troch vreciek na ovocie a zeleninu z ľahučkej sieťoviny, veľkého ľanového vrecka na chlieb a pečivo v najobľúbenejšej okrovej farbe, biobavlneného vrecka so 7 odličovacími tampónmi a ľanového obalu na príbor.

Všetky novinky s výnimkou obalu na príbor, ktorý je exkluzívne súčasťou ZERO WASTE SETU si môžete zakúpiť aj samostatne.

UNIVERZÁLNE UTIERKY využijete na umývanie tela, či zadočka malého bábätka. Pri starších deťoch poslúžia na umývanie neustále zababraných úst i rúk. A ženy sa s nimi pomocou vody a gélu dôkladne odlíčia. Ušila som ich z hladkého bavlneného úpletu a bambusového froté.

UTERÁK S KAPUCKOU sa predáva v sete SO ŽINKOU NA UMÝVANIE. K dispozícii je v mentolovej alebo svetloružovej farbe s bodkovaným lemovaním. Uterák má rozmer 80×80 cm a je ušitý z mäkkej wafflovej bavlny. Žinka má rozmer 20×20 cm, z jednej strany je rovnaká ako uterák a z druhej má prírodne biele bambusovo-biobavlnené froté.

Do rodiny bezodpadových výrobkov pribudol SET ĽANOVÝCH VRECIEK. Väčšie prírodné má rozmer 32x 27cm a menšie biele 27×22 cm. Obe majú tvarované dno, aby naplnené dobre stáli. Nakúpite do nich v bezobalových obchodoch i na trhu, výborne poslúžia aj na skladovanie suchých potravín.

Trojvrstvové VLOŽKY DO PODPRSENKY pre dojčiace mamičky sú jemne vytvarované, aby sa v podprsenke nekrčili. Dotyková vrstva je z bambusového aksamitu, prirodzene antibakteriálna a zamatovo jemná. Vnútri je extra absorbčný konopný flís a vonkajšiu vrstvu tvorí nepremokavý, no priedušný PUL vo vanilkovej farbe alebo v svetlosivej farbe s motívom imela.

Samozrejmosťou všetkých textilných materiálov sú najvyššie certifikáty kvality.

Aby boli vaše darčeky ešte štýlovejšie, ušila som aj limitovaný počet červených a bielych VIANOČNÝCH VRECIEK s motívom stromčekov. Menšie sú ideálne na darovanie setov nákupných vreciek, odličovacích tampónov, vložiek do podprsenky alebo hračiek. Do väčších sa zmestí aj uterák so žinkou alebo balík výrobkov, ktorý si sami vyskladáte. Rada vám poradím, ak si nebudete istí veľkosťou.

Verím, že sa vám tohtoročné vianočné novinky páčia a urobíte nimi radosť svojim blízkym alebo sebe nielen pod stromčekom. Prajem vám krásny predvianočný čas.

Vaša Lana