Doprava a platba

PLATBU realizujte prosím online platobnou kartou, google pay, apple pay alebo bezhotovostným prevodom s uvedením správneho variabilného symbolu. Všetky inštrukcie k platbe za objednaný tovar vám budú zaslané v potvrdzujúcom e-maile. 

DOPRAVA je možná prostredníctvom Slovenskej pošty ako doporučený list 1. triedy alebo do balíkoboxu a prostredníctvom Packety na výdajné miesta. Po odoslaní vám zašlem podacie číslo zásielky, aby ste jej pohyb mohli sledovať online. Tovar zasielam v rámci Slovenska, do Českej republiky a individuálne po dohode aj do ostatných krajín Európskej únie. Doprava v rámci Slovenska je od 85€ zdarma.

OSOBNÝ ODBER je možný v Stupave – Karpatská 48 počas pracovných dní v konkrétnom čase, ktorý si dohodneme telefonicky, príp. emailom. Budem vás kontaktovať hneď ako bude vaša objednávka pripravená.

CENY ZA DOPRAVU:

Slovensko

  • Slovenská pošta – doporučený list: 3,50€
  • Slovenská pošta – balíkobox: 3,50€
  • Packeta výdajné miesto: 3,80
  • doprava pre objednávky od hodnoty 85€: zdarma
  • osobný odber v Stupave: zdarma

Česko

  • Slovenská pošta – doporučený list: 10€
  • Packeta výdajné miesto: 5€

Ostatné krajiny Európskej únie

  • doporučený list: 13€

.....................................................................

BALENIE ZÁSIELOK

Balenie produktov je výzvou pre každého výrobcu a predajcu, ktorému záleží na udržateľnosti, znižovaní odpadu a šetrení zdrojmi. Chcela by som vám priblížiť, ako balím a posielam svoje výrobky ja.

Každý výrobok, ktorý opustí moju dielňu držím v rukách nespočetnekrát, venujem mu veľkú pozornosť a snažím sa, aby ste to z neho cítili. Starostlivo ho poskladám, označím, napíšem vám, ako sa oňho starať, vložím do vrecka, krabice alebo previažem šnúrkou.

Darčekové krabičky balím do úhľadnej kartónovej škatule a previažem farebne zladenou saténovou stuhou. Takto elegantne zabalenú krabicu obalím výplňovým materiálom, aby sa nepoškodila a vložím do ďalšej - prepravnej krabice.

Menšie výrobky k vám pricestujú v papierovej, prípadne bublinkovej obálke. Väčšie v papierových krabiciach, niekedy nových, no často zrecyklovaných a v krabiciach od rôznych výrobkov. Používanie recyklovaných prepravných obalov a výplňového materiálu je kľúčové z pohľadu udržateľnosti, neplytvania vzácnymi prírodnými zdrojmi, ale aj zachovania ceny balného zásielok. 

Tak prosím, myslite na to, keď vám príde krabica, ktorá zvonka nevyzerá tip-top. Verte, že jej obsah vás poteší :) Ak máte príležitosť, použite ju ďalej, alebo prosím, vytrieďte do separovaného odpadu.