DOVOLENKA do 21.7.2024. V e-shope sa aktuálne zobrazujú iba výrobky skladom. Všetky objednávky budú spracované až 22.7., odkedy bude obchod opäť v plnej prevádzke.

DIY Papierové pyramídky

Rovnako ako na Vianoce, aj na Veľkú noc pripravujeme s dievčatami drobné darčeky pre kamarátky a kamarátov šibačov. Natočila som pre vás videonávod (kliknite na video a dajte si ho cez štvorček zobraziť na celú obrazovku, aby ste ho dobre videli) na jednoduché papierové batôžteky naplnené drobnými sladkosťami. Urobte si ich s nami!

 

Potrebujete iba farebné papiere nastrihané na obdĺžniky 8x16 cm, pečiatky na ozdobenie (deti môžu papiere aj pokresliť, nalepiť nálepky, washi pásky alebo sa dá samozrejme použiť pevnejší vzorovaný papier), lepidlo, nožnice alebo rezačku, zúbkované nožnice a drobné sladkosti na naplnenie.

TIP: Papierové pyramídky si môžete tematicky prispôsobiť na akúkoľvek príležitosť. Napríklad ako drobné mikulášske darčeky pre kamarátov, pozornosť pozvaným na detskú oslavu, do škôlky pri príležitosti narodenín alebo ako adventný kalendár.