Krabička zero waste

Praktický základ pre uvedomelú domácnosť, ktorá chce znížiť spotrebu jednorazových produktov, a zároveň jej záleží na kvalite a štýle.

€45 / ks
Dostupnosť: Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024

Podrobný popis

Krabička ZERO WASTE obsahuje všetko potrebné do domácnosti a je aj skvelým univerzálnym darčekom. Je prakticky vyskladaná zo setu dvoch ľanových nákupných vreciek, troch vreciek na ovocie a zeleninu z ľahučkej sieťoviny, veľkého ľanového vrecka na chlieb a pečivo vo farbe podľa vášho výberu, biobavlneného vrecka so 7 odličovacími tampónmi a ľanového obalu na príbor. Všetko zabalené do papierovej krabice z prírodného kartónu. Skladom sú 2 krabičky.

  • ĽANOVÉ VRECKÁ majú tvarované dno, aby naplnené dobre stáli. Väčšie prírodné má rozmer 32×27 cm a menšie biele 27×22 cm. Nakúpite do nich v bezobalových obchodoch i na trhu, výborne poslúžia aj na skladovanie suchých potravín. Sú ušité z ľanového plátna s najvyšším certifikátom OEKO-TEX STANDARD 100, CLASS I.
  • NÁKUPNÉ VRECKÁ z ľahkej polyesterovej sieťoviny sa pevne zaťahujú dvomi stužkami. Ideálne poslúžia na nákup ovocia a zeleniny. V sade sú 2 veľké – 34×27 cm a 1 malé – 20×19 cm vrecko. Vrecká sú biele, farba stužky sa mení podľa aktuálnych skladových zásob (vrecká v sete majú vždy stužky rovnakej farby).
  • ĽANOVÉ VRECKO NA CHLIEB v okrovej farbe (Ak si prajete vrecko v inej farbe, všetky dostupné nájdete tu a vybranú farbu mi prosím napíšte do poznámky). Vo veľkom vrecku s rozmerom 48×30 cm sa vám domáci kváskový chlieb a pečivo nezaparí a nesplesnivie. Je ušité z ľanového plátna s najvyšším certifikátom OEKO-TEX STANDARD 100, CLASS I.
  • SET 7 ODLIČOVACÍCH TAMPÓNOV vo vrecku z biobavlnenej sieťoviny. Tampóny majú priemer 7 cm a sú ušité z mäkkého bambusovo-biobavlneného froté v kombinácii s bambusovým zamatom. Obe látky sú certifikované pre deti do 3 rokov a sú v prírodne bielej farbe. Sieťované vrecúško má rozmer 13×13 cm.
  • OBAL NA PRÍBOR je ušitý z prírodného ľanového plátna s najvyšším certifikátom OEKO-TEX STANDARD 100, CLASS I. a má rozmer 26×8 cm. Zaťahuje sa bavlnenými šnúrkami. Predáva sa bez príboru.

Ak si pri objednaní viacerých krabičiek, alebo krabičky a ďalších výrobkov vyberiete dopravu Slovenská pošta - doporučený list, bude zásielka zaslaná ako BALÍK NA POŠTU.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: